NEWSY

Tfue i Cloak wygrywają wielki finał Fall Skirmish na TwitchCon

Po sześciu meczach pomiędzy najbardziej utalentowanymi graczami Fortnite: Battle Royale na świecie, Dennis „Cloak” Lepore i Turner „Tfue” Tenney z FaZe Clan zdobyli mistrzostwo w finale Fall Skirmish na TwitchCon.

 

Tytuł mistrzów serii Fall Skirmish nie jest jedyną rzeczą, z którą Cloak i Tfue odejdą. Duet zdobył nagrodę główną w wysokości 400 000 $, a także nagrodę w wysokości 50 000 $ za zdobycie Victory Royale w trzeciej grze i premię w wysokości 60 000 $ za posiadanie największej ilości zabójstw, stając się jednymi z najlepiej zarabiających graczy w Fortnite.

 

Młody duet  Patrik „Pate1k” Zaharchenko i Domeniks „Domentos” Bunts również spisała się świetnie w finale, wygrywając dwa mecze otwarcia i zarabiające sumę 100 000 $. Zebrali dobry łup za ich klasyfikacje w turnieju.

Duet Nicka „NICKMERCS” Kolcheffa i Aydana Conrada, którzy są znani z agresywnego stylu gry na konsolach, w wielkim finale udowodnili swoją dobrą formę. Wielokrotne lądowanie na Tilted Towers i przeszukiwanie mapy pod kątem eliminacji sprawiło, że ten duet zaimponował wielu widzom.

Gracze mogli zdobywać punkty i pieniądze za klasyfikacje w finałach. Z trzema punktami i nagrodą w wysokości 50 000 $ za Victory Royale, gracze mieli bardzo zachęcającą motywację do przetrwania swoich przeciwników. A nawet jeśli nie wygrają, drużyna otrzyma co najmniej jeden punkt za ukończenie w pierwszej piątce.

Jeśli chodzi o eliminacje, połączone siedem lub więcej zabójstw w pojedynczej grze dawało zespołom trzy punkty. Oprócz trzech punktów za siedem eliminacji, zespoły otrzymają dodatkowy punkt za każdą eliminację powyżej siedmiu.

W formacie, który nagradzał zarówno agresję, jak i inteligentną grę, był to zdecydowanie turniej Tfue i Cloak. Ich konsekwencja w grze okazała się zbyt dużym wyzwaniem dla reszty zawodników, pozwalając im zarobić ponad 500 000 $.

Loading Facebook Comments ...

Sprawdź również podobne wpisy